آبنوس فناوران بین الملل

آبنوس فناوران بین الملل مصمم است با کاربرد سسیستم های نوین مدیریت و رشد سازمانی، اتکا بر نیروی انسانی کارآمد و استفاده از فنّاوری روز ضمن ایجاد رابطه پایدار با تأمین‌کنندگان و مشتریان، جز تولیدکنندگان برتر کشور درزمینهٔ تأمین تجهیزات صنعتی کشور باشد.

آبنوس همگام با رشد و پپیشرفت علم و تکنولوژی همواره تلاش کرده است روش های نوين و ابزار آلات پيشرفته را در بخشهای مختلف این صنعت استفاده کند. با توجه به وضعيت جغرافيايي در ايران و نوع فرهنگ ، پيدا کردن منابع آب و درست استفاده کردن از اين ماده حياتی، امری بسیار مهم می باشد.این مساله در بخش آتش نشانی و آبرسانی از اهميت خاصی برخوردار است. استفاده از روشهای بهينه شده و ابزار مناسب در این صنعت، گامی مهم در جهت دست يافتن به اين هدف بوده است. از جمله ابزارهای مناسب برای استفاده صحیح از آب و آسایش مردم، تولید بوستر پمپ های آبرسانی می باشد.

توليد بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی توسط مهندسين و تکنسينهای ايرانی نقطه عطفی در فعاليت اين شرکت محسوب می گردد .سایر محصولات این شرکت نظیر تابلوهای برق و کنترل،شیرآلات صنعتی و تاسیسات مکانیکی طرحی جديد در ايران محسوب می شود که می تواند نياز اکثر جامعه ايران را پاسخگو باشد. يکی از اهداف آبنوس فناوران بین الملل ، توليد و ساخت محصولاتی با کيفيت مطلوب می باشد. لذا سعی در بکار بردن تکنولوژی روز در محصولات خود دارد و در هر شرايطی از روابط و تجربيات بين المللی استفاده می نمايد.

پويايي يکی از رموز موفقيت اين شرکت می باشد و اميدواريم که بتوانيم در جهت اهداف خود و تأمين نياز جامعه ايران گامی برداريم و هرچه بيشتر در خدمت صنعت کشور باشيم .

آبنوس فناوران بین الملل این افتخار را دارد با استفاده از دانش روز دنیا و کادر متخصص خود، فشار آب را در سیستم و کل مدت زمان استفاده ثابت نگه دارد.